Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Niecew

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Ptaszkowa

Ptaszkowa(Niecew + 10 km)

94 500 zł1 046 m² 90,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Ptaszkowej - Twoja oaza spokoju pod lasem! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, a jednocześnie sprawnie zainwestujesz kapitał? Odkryj wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Łuczkiewiczów

Ciężkowice(Niecew + 14 km)

250 000 zł233 m² 1 072,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Ciężkowice przy ul. Łuczkiewiczów. Dom o powierzchni 233m2 (powierzchnia netto podłogi) posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rożnów

Rożnów(Niecew + 17 km)

377 900 zł2 010 m² 188,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 20,10 ara (2010 m^2), położoną w Rożnowie (gm. Gródek nad Dunajcem). To jedna z nielicznych nieruchomości w tej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowy Sącz(Niecew + 14 km)

1 880 000 zł250 m² 7 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz miejsca, które łączy w sobie przestrzeń, komfort i idealną lokalizację? Prezentujemy wyjątkowy dom zlokalizowany w samym centrum Nowego Sącza, o powierzchni około 250 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa

Dąbrowa(Niecew + 14 km)

680 000 zł119,32 m² 5 699 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokal gotowy do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym (4.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 972 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2972 m2 położoną w Grybowie przy ul. Zdrojowej. Nieruchomość objęta jest pozytywną opinią urbanistyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Podegrodzie

Podegrodzie(Niecew + 24 km)

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Podgrodzie! w bardzo dobrej lokalizacji- wszystko pod ręką. -Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,13 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.60,13 m2 położone na IIIp w bloku na os. Wojska Polskiego. Mieszkanie 3 pokojowe przerobione na 2pokoje i kuchnia połączona z salonem. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Białawoda

Białawoda(Niecew + 17 km)

4 500 000 zł313,21 m² 14 367,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość 2 domy, 1,98 ha, widok na Dunajec, las, prywatność Jeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć to właśnie tutaj. Nieruchomość otoczona jest zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dunajcowa

Nowy Sącz(Niecew + 14 km)

495 000 zł55,38 m² 8 938 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji w trakcie budowy, które idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal 1h o pow. 55,38 m2 - 3 pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Niecew

Niecew,małopolskie

299 000 zł138 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom murowany do wykończenia - sprzedaż Powierzchnia - użytkowa domu 138 m2., działka 51 arów. Lokalizacja - Niecew, gm. Korzenna (ok. 20 km od Nowego Sącza) Proponowana cena sprzedaży - 299.000 zł.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij